Restorant
 
Toplam 350 kişi kapasiteli restaurantımızda alacarte ve self servis olmak üzere iki kısım bulunmaktadır.Toplam 100 kişi kapasiteli alacarte bölümümüzde hızlı servis ekipmanlarımızla yemeklerimizin tadına ŞEFAAT PETROL & DEMİROL DİNLENME TESİSLERİ farkı ile bakabilirsiniz.
 
Günün her saati self servisimizde, damak tadınıza uygun tüm yöresel yemeklerimizi bulabileceksiniz. 18 çeşit yemeklerimizle birbirinden farklı ürünlerde yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz. Ayrıca günün her saati kahvaltı servisimiz bulunmaktadır.
 
ŞEFAAT PETROL & DEMİROL DİNLENME TESİSLERİ Yöresel ve her damak tadına uygun menülerin sunulduğu ferah, şık restorantımızda zaman geçirmek ayrı bir zevk. Tamamen doğal ürünler kullanılarak usta ve deneyimli ahçıların, hijyenik ortamda hazırladıkları yemekler sizin için alışkanlık haline gelecektir. Tesisimizin, meşhur kuru fasulyesi, tereyağlı pilavı, yayık ayranı, fırın sütlacı ve köy gözlemesinin tadına doyamayacaksınız. Sayısız hizmetleri, yabancı lisan bilir güler yüzlü personeli, nefis yemekleri ile tesisimiz, otomobilleriyle seyehat edenler, yerli ve yabancı turistler için en ideal duraklama, istirahat noktası durumundadır. Tesisimiz 24 saat hizmet vermektedir.
 
 
TEL: 544 255 80 13

Galeri

Tesislerimizde

Akaryakıt İhtiyaçınızı Giderirken, Dinlenme Tesislerimizde Yemek Yiyebilir, Alış Veriş Yapabilir, Aracınızın Tamirini - Bakımını Yaptırabilirsiniz.

Şefaat Petrol İyi Yolculuklar Diler..